Ateşoğlu Homojen Yoğurt 1500 g

Ateşoğlu Homojen Yoğurt 1500 g
Ürün Kodu: 201240

SATIŞ FİYATI:
6,25 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Atesoglu Homojen Yogurt 1500 g

Yıllardır sofralara farklı bir lezzet getiren yoğurt, en çok tüketilen geleneksel yiyecekler arasında yer alır. CarrefourSA tarafından Kaymaklı ve Kaymaksız Yoğurtlar reyonunda sizlere sunulan Ateşoğlu Homojen Yoğurt 1500 g ile yemeklerinize lezzet ve sağlık katabilirsiniz. Birçok yemeğin ve hamur işinin hazırlanmasında kullanabileceğiniz ürünü; ayran ve cacık gibi içecek ve salatalarda da rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Ürünün sahip olduğu besin değerleri sayesinde günlük olarak almanız gereken makro ve mikro besin ögelerini doğal ve lezzetli şekilde karşılayabilirsiniz. Tükettikten sonra uzun süre tokluk hissi yaşamanızı sağlayan doğal yiyecek, kalsiyum başta olmak üzere pek çok mineralce de zengindir. Özellikle sindirim sistemiyle ilgili sıkıntısı olanların tüketmesi önerilen ürün, içindeki probiyotik ve prebiyotikler aracılığıyla iç organlarınızın daha verimli çalışmasına destek olur.

Küçük büyük herkesin severek tükettiği doğal yiyecek, yediklerine dikkat edenlerin ve kilosunu korumak isteyenlerin de tercih edebileceği bir üründür. Dengeli yağ ve protein yapısıyla kilo kontrolünüzü azami ölçüde gerçekleştirmenize yardım eden ürünü her öğün rahatlıkla tüketebilirsiniz.

1500 gramlık pratik kullanımlı ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: