Ateşoğlu Yoğurt 750 g

Ateşoğlu Yoğurt 750 g
Ürün Kodu: 268876

SATIŞ FİYATI:
3,40 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Ateşoğlu Yoğurt 750 g

CarrefourSA reyonlarında süt ve kahvaltılık bölümünde yer alan Ateşoğlu Yoğurt, besleyici özellikleri ve sağlığa faydaları ile ön plana çıkıyor. Ailenizin sağlıklı beslenmesinde yardımcı olacak Ateşoğlu yoğurdu yemeklerinizde kullanabilir ve öğünlerinize eşlik etmesi için sofralarınızda yer vererek günlük enerji ihtiyacınızı karşılamak için tüketebilirsiniz.

750 gram hava geçirmeyen kutularda saklanan yoğurdun içinde bulunan vitamin ve mineral oranı, kemiklerinizin güçlenmesini sağlarken gün içinde uzun süre tok kalmanızı sağlar. Ateşoğlu yoğurdu, hamur işlerinde kullanabilir ya da gün içinde sade olarak tüketebilirsiniz.

Ateşoğlu yoğurt ile kendinize ve sevdiklerinize besleyici öğünler hazırlayabilir, günlük vitamin ihtiyacınızın büyük bir bölümünü karşılayabilirsiniz. Yoğurdun içinde bulunan protein, yağ ve karbonhidrat oranı kan şekerinizi düzenler, tansiyonu ideal orana getirmeye yardımcı olur, kemik gelişimini hızlandırır ve kilo vermeyi kolaylaştırır.

Hava geçirmez kutularda saklanan yoğurdu buzdolabınızda uzun süre koruyabilirsiniz. Ateşoğlu yoğurdun içinde bulunan D vitamini, kemiklerin güçlenmesini ve genel sağlığın korunmasını sağlar. B12 vitamini de kırmızı kan hücrelerini, sinir dokularını onarır ve hafızayı güçlendirir. Yoğurt yapımında kullanılan sütün içinde bulunan A vitamini, bağışıklık sistemini güçlendirir, görmeyi keskinleştirir ve cildin canlılığını korur.

Ateşoğlu yoğurdu denemek için, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: