% 16 İndirim Aynes Ayran 1 lt

Aynes Ayran 1 lt
Ürün Kodu: 365776

ESKİ FİYAT:
2,90
SATIŞ FİYATI:
2,45 KDV DAHİL
AD
Aynes Ayran 1 lt

Hemen her türlü yemeğin yanında içilebilecek soğuk meşrubatlar, sofraların zenginleşmesine de yardım eder. CarrefourSA tarafından Ayran reyonunda sunulan Aynes Ayran 1 lt, ihtişamlı akşam yemeklerinin yanı sıra öğle arası atıştırmalıklarının yanında da rahatlıkla tercih edilebilecek soğuk içecekler arasında yer alır. Yetişkinlerin tüketmesi önerilen ürünü küçük yaştaki çocuklar ve yaşlılar da içerek günlük olarak tüketmeleri gereken makro ve mikro besin öğelerini kolaylıkla karşılayabilirler. Aynı zamanda kalsiyum açısından da zengin olan doğal içecek, kemik ve diş sağlığının korunmasında da etkili rol oynar.
Hafta sonu pikniklerinizin ya da mangal partilerinizin vazgeçilmez bir parçası haline gelecek doğal meşrubatı, günün her saati içebilirsiniz. Sindirim sisteminin düzensiz çalışmasından şikayet edenlerin, ilgili sorunlarını gidermeleri için destek alabilecekleri ürün, probiyotik açısından hayli zengindir. Gün içinde fiziksel aktivitesi yoğun olan kişilerin tüketebilecekleri ürün, tam yağlı yapısıyla doğal bir enerji kaynağı olabilir. Tüketmeden önce bir süre buzdolabınızda soğutacağınız içecek, çok daha lezzetli hale gelebilir.
1 litrelik pratik kullanımlı şişelerde sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: