% 13 İndirim Aynes Kaymaklı Yoğurt 2250 g

Aynes Kaymaklı Yoğurt 2250 g
Ürün Kodu: 365751

ESKİ FİYAT:
7,95
SATIŞ FİYATI:
6,95 KDV DAHİL
AD
Aynes Kaymaklı Yoğurt 2250 g

CarrefourSA’da kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar reyonunda yer alan Aynes Kaymaklı Yoğurt, 2250 gramlık paketler halinde damak tadınıza sunuluyor.

Pastörize inek sütü ve yoğurt kültürünün birleşiminden doğan lezzetli yoğurt; evinizin, ailenizin ve çocuklarınızın sağlık kaynağı olarak öne çıkar. Yüksek besin değerine sahip olması nedeniyle bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur ve bu sayede birçok hastalıktan korunma sağlar.

Lezzeti ve kıvamıyla fark yaratan kaymaklı yoğurt, içerdiği kalsiyum, protein, vitamin ve mineraller sayesinde günlük besin ve enerji ihtiyacının önemli bir kısmını karşılarken probiyotik aktiviteye sahip olmasıyla bağırsaklarda zararlı mikropların yaşamasını engeller.

Kahvaltıda müsliyle, ara öğünlerde meyvelerle birlikte ya da akşam yemeklerine lezzet katmak için tercih edilebilen kaymaklı yoğurt, kıvamıyla damak tadınızı şenlendiriyor. Evinizin, ailenizin ve çocuklarınızın en sevdiği lezzetlerden biri olarak öne çıkan yoğurt, zengin içeriği ve besleyiciliğiyle cezbediyor; kıvamı, tazeliği ve doğallıyla herkes tarafından severek tüketiliyor.

Evinizin en besleyici ürünlerinden biri olmaya aday bu yoğurdu, 2250 gramlık paketler halinde CarrefourSA reyonlarında kolayca bulabilirsiniz. Ürünü denemek için tek tıkla sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: