Aynes Krem Peynir 200 g

Aynes Krem Peynir 200 g
Ürün Kodu: 365753

SATIŞ FİYATI:
3,45 KDV DAHİL
AD
Aynes Krem Peynir 200 g 

Keyifle yapılan kahvaltıların vazgeçilmez üyelerinden biri olan krem peynirler, tadına doyulmaz lezzetleriyle küçük büyük herkesin severek tükettiği yiyecekler arasında yer alır. CarrefourSA tarafından Krem Peynirler reyonunda sunulan Aynes Krem Peynir 200 g sayesinde kahvaltı sofralarınız zenginleşirken, hazırladığınız pek çok yemek, tatlı ve hamur işinin lezzetini en üst noktaya taşıyabilirsiniz. Pratik kapaklı ve kullanışlı ambalajıyla sunulan ürünü yalnızca evinizde değil, piknik ve seyahatlerinizde de yanınızda bulundurabilir, krem peynir keyfini her yerde yaşayabilirsiniz.
Yumuşak yapısı ve ekmek, poğaça, simit gibi yiyeceklere kolay sürülebilen formu dolayısıyla rahat bir tüketim deneyimi sunan krem peynir, gün içinde gereksinim duyduğunuz birçok makro ve mikro besin öğesini hızlıca karşılamanıza imkan tanır. Protein, yağ ve kalsiyumdan hayli zengin ürünü, okula giden çocuklarınız için hazırlayacağınız sandviçlere sürebilir, onların daha sağlıklı öğünlerle beslenmelerine yardım edebilirsiniz. Kas ve kemik gelişimine destek olan ürünü, yaşlılar da sıklıkla tüketerek kalsiyum eksikliği temelli kemik erimesini önleyebilirler.
200 gramlık kullanımı kolay ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: