Bağdat Galeta Unu Ekonomik Poşet 250 g

Bağdat Galeta Unu Ekonomik Poşet 250 g
Ürün Kodu: 271050

KAMPANYALI
Sepette %25 İndirim!
(18.05.2017 - 31.05.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
3,10 KDV DAHİL
AD
Bağdat Galeta Unu Ekonomik Poşet 250 g

Sarı ve kalın taneli yapısı ile tanınan Bağdat Galeta Unu Ekonomik Poşet 250 g, CarrefourSA’nın Unlar ve İrmikler reyonunda sizlere sunuluyor. Ağırlıklı olarak kızartmaları kaplamak için kullanılan ürün, çeşitli hamur işlerinde doğrudan beyaz un yerine tercih edilerek çok yönlü bir kullanım sunar.

Galeta ya da normal ekmek karışımından üretilen un; et, tavuk, balık ve çeşitli sebze kızartmalarını kaplamada kullanılarak besinlerin daha az yağ çekmesini sağlar. Kızartmalara hem lezzetli hem de kıtır bir görünüm kazandırdığı gibi sebze, tavuk, balık ve et köftelerine iç malzeme olarak katılarak daha lezzetli ve doyurucu yemekler hazırlamaya imkan verir. Özellikle poğaça, çörek gibi mayalı ve mayasız hamur işlerinde sade halde ya da beyaz un ile karıştırılarak kullanılır. Tatlı ve kek yapımında da tercih edilen galeta ununu farklı tariflerde deneyerek kendi orijinal sunumlarınızı oluşturabilirsiniz.

Pratik kullanımı ile lezzetli ve kolay hazırlanan tarifler oluşturmanıza imkan veren ürünü, ışık almayan bir ortamda nemden koruyarak muhafaza edebilirsiniz. Mutfağınızın temel malzemelerinden biri olan ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: