Bağdat Karabiber Tane 40 g

Bağdat Karabiber Tane 40 g
Ürün Kodu: 271049

SATIŞ FİYATI:
6,75 KDV DAHİL
AD
Bağdat Karabiber Tane 40 g

Bağdat Karabiber Tane 40 g, CarrefourSA reyonlarında Baharat bölümünde kendine yer buluyor. Tane özellikli ürün, dilenirse pakette bulunduğu tane formda; istek halinde ise öğütülerek yemeklere tat katıyor. Sofralarda ahşap, porselen, cam ve plastik değirmenler ile yer bulan ürün, yemeklerde tane olarak da yer alabiliyor. Et marinasyonlarında, ızgaralarda, pilavlarda ve çorbalarda kullanılan biber, bal gibi ürünlere karıştırılarak doğal şifa kaynağı olarak da tüketilebiliyor. Bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor, sindirim sistemini hızlandırarak hazmı kolaylaştırıyor, boğaz ağrısını dindiriyor. Aromalı hafif acı tadı ile yemeklere lezzet katan baharat, diğer çeşnilerle karıştırılarak da tüketilebiliyor.
Hiçbir katkı maddesi bulundurmayan ürün, doğal yollardan kurutularak sofralara taşınıyor. Kuru olarak satılan ürün, hijyenik tesislerde üretiliyor. El değmeden imal edilerek paketleniyor. Kalite standartlarına uyarak raflarda yer bulan ürünün kuru, nemsiz, direkt ışıktan uzak ve kokusuz ortamda muhafaza edilmesi öneriliyor. Üzerinde yer alan son kullanma tarihine kadar güvenle tüketilebiliyor. Paket açıldıktan sonra kapalı kaplarda saklanması önem arz ediyor.
Yemeklerinize lezzet katacak ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolaylıkla siparişinizi oluşturabilir; hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: