Bağdat Pasta Süsü Poşet 40 g

Bağdat Pasta Süsü Poşet 40 g
Ürün Kodu: 271059

SATIŞ FİYATI:
1,95 KDV DAHİL
AD

Küçük ve renkli şekerlerden oluşan Bağdat Pasta Süsü'nü, evde yapacağınız pasta, kek ve kurabiye gibi tatlıları süslemek için kullanabilirsiniz. Özellikle çocukların çok seveceği pasta süsü malzemesi, 40 gramlık poşetlerde sunulmaktadır. Pasta süsleme şekerleri hiçbir işlem gerektirmeksizin paketten çıktığı gibi kullanılabilir. Paket açıldıktan sonra şekerlerin kuru ve serin, güneş ışığı görmeyen bir yerde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ürün, doğal ve katkı maddesi olmadan üretilmiştir. Bağdat Pasta Süsü içerisinde şeker, nişasta gibi doğal maddeler bulunmaktadır. Çocukların tüketimi için uygundur.

Evde yapacağınız tatlıların üzerine serpiştirerek sunumunuza eğlence ve mutluluk katabileceğiniz ürünü, bir doğum günü pastasını süslemek için ya da kurabiye ve keklerinizi renklendirmek için kullanabilirsiniz. Bağdat marka pasta süsü ile pastalarınızın üzerine farklı şekil ve desenler yapabilir, renkli şekerleri dilediğiniz gibi serpiştirerek kendi pasta tasarımınızı yapabilirsiniz. Ailenizi, arkadaşlarınızı ve çocukları orijinal ve size özgü tatlı tasarımlarıyla şaşırtmak için tatlı malzemeleri kategorisinde yer alan ürünü tercih edebilirsiniz.

Renkli kremalar ile hoş ve neşeli bir sunum yapmanıza olanak sağlayacak ürünü kolaylıkla satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

 
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: