Bakla

Bakla
Ürün Kodu: 3869

SATIŞ FİYATI:
9,99 KDV DAHİL
KG

Yemek pişirirken lezzetle birlikte sağlığa da önem verenlerin en vazgeçemediği ürünlerden olan bakla, geniş ve farklı kullanım alanı ile CarrefourSA reyonlarında yerini alıyor.

Gerek taze gerekse kuru tüketimi ile sofralarda kendisine yer bulan, tam anlamıyla protein deposu bir sebze olan bu taptaze ürün; içerdiği vitamin ve minerallerle oldukça değerli bir sebzeye dönüşürken, öksürükten hemeroide, böbrek taşından Parkinson'a kadar onlarca rahatsızlığa iyi gelmesiyle de, mucizevi bir ürün olma özelliğini taşıyor. Böylece modern kent yaşamında kırılgan bünyelerin en çok ihtiyacı olan vitaminlere en doğal ve en taze yollardan ulaşmanıza yardımcı oluyor.

İster enfes zeytinyağlı bir yemeğe, ister tanelerinin ezilip haşlanmasıyla yapılan harikulade bir favaya dönüşsün, evin her yaştan bireyi için kolesterolsüz, sağlık ve lezzet deposu olan mutfakların incisi bu ürünün en kalitesi tarlalardan sizin için toplanıyor ve sofralara konuk ediliyor. Size ise sadece sipariş vererek, CarrefourSA ayrıcalığı ile bu dayanılmaz lezzete ulaşmak kalıyor. Mükemmel tat ve lezzette olan baklayı denemek için ürünü farklı ölçülerde hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

3869
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: