Baltalı Keçi Büş Peyniri tl/kg

Baltalı Keçi Büş Peyniri tl/kg
Ürün Kodu: 380540

SATIŞ FİYATI:
62,90 KDV DAHİL
KG
Baltalı Keçi Büş Peyniri tl/kg

Lezzetli tadı, tatlı ve tuzlu tariflerle uyum yakalayabilen dokusu sayesinde her öğünde hemen her yiyecekle birlikte tüketilebilen Baltalı Keçi Büş Peyniri tl/kg CarrefourSA reyonlarının yöresel Türk peynirleri bölümünde yer alıyor. Sindirim sistemine, bağışıklık sistemine ve kemik gelişimine katkı sağladığı düşünülen keçi sütünden üretilen ürün her yaştan peynir severin severek tüketebileceği yumuşak tadıyla dikkat çekiyor. Ürünün temel maddesini oluşturan, anne sütüne en yakın süt olarak bilinen keçi sütü yüksek besin değerleri sayesinde günlük besin ihtiyacınızın bir bölümünü karşılayabilmenizi sağlıyor.

Buche de Chevre isimli ünlü Fransız peynirinin Fransız uzmanlar tarafından Türk damak tadına uyan versiyonunun geliştirilmesi çabasından doğan ürün pek çok yiyecekle birlikte tüketilebiliyor. Ürünü kahvaltıda reçel ve balla birlikte tüketebilirsiniz. Dilerseniz tavada veya fırında kızartabilir, domates ve yeşilliklerle birlikte tüketebilirsiniz. Et yemeklerine ve salatalara koyarak öğlen ve akşam yemeklerinizi renklendirebilirsiniz. Ayrıca çeşitli yağ, baharat ve yemişlerle birlikte de hoş bir uyum yakalayan peyniri dilerseniz şarap yanında da servis edebilirsiniz.

Lezzetli ve besleyici keçi sütünden üretilen ürünü denemek isterseniz hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: