Baltalı Keçi Peyniri Seferihisar 350 g

Baltalı Keçi Peyniri Seferihisar 350 g
Ürün Kodu: 383297

SATIŞ FİYATI:
22,95 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Baltalı Keçi Peyniri Seferıhıs

Yöresel Türk Peynirleri reyonunda sizlere sunulan Baltalı Keçi Peyniri Seferihisar 350 g doğal yöntemler ile üretildiği için bekledikçe olgunlaşıyor ve lezzeti her gün daha da artıyor. Pastörize edilerek zararlı bakterilerden arındırılan, yüzde 100 taze keçi sütünden üretilen ürün orta sertlikteki yapısı sayesinde dağılmadan dilimleniyor. Tam yağlı ürün kahvaltı sofralarına lezzet katmasının yanı sıra kolay rendelenebildiği için makarnalara eklenebiliyor. Ürünü galeta unu ve yumurtaya bulayıp kızartarak, mevsim yeşillikleri ile karıştırıp salata olarak servis edebilirsiniz. Kendine özgü kokusu ve kıvamı ile diğer peynirlerden ayrılan ürünü hamur işlerinin içinde kullanabilirsiniz.

İnek sütü kullanılarak üretilen ürünlerden farklı olarak keçi peyniri kalsiyumu, A grubu vitaminleri ve demiri yüksek miktarda içeriyor. Barındırdığı yağ ve proteinler ince, yumuşak yapılı olduğu için ürün daha kolay sindiriliyor. Özellikle gelişim çağındaki çocukların tüketmesi tavsiye edilen ürün laktoz alerjisi olan bireyler tarafından rahatlık ile tüketilebiliyor. Tabaklı, plastik ambalaj içerisinde tüketime sunulan ürünün buzdolabında saklanması ve tüketilmeden önce bir süre oda sıcaklığında bekletilmesi öneriliyor.

Sakin şehir Seferihisar’da organik yöntemler kullanılarak üretilen ürünü sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: