Bebelac 2 Devam Sütü 500 g

Bebelac 2 Devam Sütü 500 g
Ürün Kodu: 202814

SATIŞ FİYATI:
21,00 KDV DAHİL
AD
Bebelac 2 Devam Sütü 500 g

Bebelac 2 Devam Sütü 500 g, CarrefourSA Biberon Toz Mamaları bölümünde sizlere sunuluyor. Bebeğinizin ihtiyacı olan besin değerlerini tek öğün içerisinde ona sunmanıza yardımcı oluyor.
Ürün, 6'ncı ay itibari ile bebeğiniz için hazırlayacağınız bir gıda takviyesi olarak önemli bir besin kaynağı görevi görür. İçeriğindeki mineraller ve vitaminler sayesinde yavrunuz için besin değeri yüksek bir öğün hazırlamanızı sağlar. Bebekler, ilk 6 aya kadar anne sütü dışında besin maddelerini zor sindirir. Bu nedenle yardımcı besin maddeleri arasında özellikle süt, bu süreden sonra bebekler için tüketime uygun hale gelir. Anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda doktor tavsiyesi ile anne sütüne takviye amaçlı devam sütü tüketimi başlatılabilir. Ürün, demir omega 3 ile zenginleştirilmiştir. Demir omega 3, bebeklerin yetişkinlere oranla daha fazla ihtiyaç duyduğu bir mineral bileşimidir. Bebeğinizin tok kalmasını sağlayacak besin değeri yüksek mama ve çorbalar hazırlarken gereken vitamin ve mineralleri almasını sağlayabilirsiniz.
500 gramlık pakette sunulan ürün ile bebeğinize sağlıklı öğünler hazırlamak için gıda takviyesini hemen sepetinize ekleyebilir; kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: