Beşler Sosis 700 g

Beşler Sosis 700 g
Ürün Kodu: 368271

SATIŞ FİYATI:
13,50 KDV DAHİL
AD
Besler Sosis 700 g

CarrefourSA sosis reyonunda yer alan Beşler Sosis 700 g, piliç etinden üretilen sosis tüketmek isteyenlerin beğenisine sunuluyor. İslami usullere uygun olarak kesilen piliçlerin eti kullanılarak hazırlanan üründe, domuz eti ve domuz içeren katkı maddeleri kullanılmıyor. Titizlikle ambalajlanan ürün, eğer 2 gün içerisinde tüketilmeyecekse, buzdolabı poşeti içinde saklanması tavsiye ediliyor.
Lezzeti ve rengiyle kahvaltı sofralarında yer alan sosis, sandviç yapımında, börek ve kanepe içlerinde de sık tercih edilen bir ürün olarak biliniyor. Kırmızı et tüketmek istemeyenlerin alternatif menülerinde çeşitli formlarda yer alan piliç eti, sosis halinde de oldukça fazla kullanılıyor. Uzun sosis yerine daha küçük formda hazırlanan ürün, şık sunumlarda kendi şekliyle yer alabiliyor. Özellikle kısa süreli hazırlanması ile pratik olan bu lezzetli gıda, 700 gramlık paketinde tüketici ile buluşuyor. Geniş ailelerin alışveriş listelerinde yer alan ürün, aşçılık becerisi gerektirmeden çabuk hazırlanabilir oluşuyla ise, özellikle mutfakta fazla zaman geçirmeyenler tarafından da tercih ediliyor.
Lezzetli sandviçler hazırlamak için ya da kahvaltı sofralarınıza nefis ara sıcak seçenekleri kazandırmak için siz de ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: