Beta Taç Yaprak Demlik Poşet 48'li

Beta Taç Yaprak Demlik Poşet 48'li
Ürün Kodu: 197319

SATIŞ FİYATI:
12,50 KDV DAHİL
AD
Beta Taç Yaprak Demlik Poşet 48'li

CarrefourSA reyonlarında Demlik Poşet Çaylar bölümünde yer alan Beta Taç Yaprak Demlik Poşet 48'li, doğal aroması ile öne çıkıyor. Doğu Karadeniz'in yüksek yamaçlarındaki bitkilerin mayıs ayında çıkan ilk tomurcuk yapraklarından derlenerek elde edilen ürün, yoğun tadı ile dikkat çekiyor. Demlendikten sonra tavşan kanı diye tabir edilen kıvam olan parlak kızıl bir renge sahip oluyor. Orta sertlikte bir lezzete sahip olan ürün, sabah kahvaltınıza ve sıcak sohbetlerinize eşlik ediyor. İhtiyaç duyduğunuz her yerde size pratik çözümler sunan ürün, poşet içerisinde olduğu için çaydanlığı temizlerken de kolaylık sağlıyor.

Karton kutusunda satışa sunulan ürün içerisinde 48 adet demlik poşet bulunuyor. Bir çaydanlığa 2 adet atılarak içime hazırlanan ürünün 10 ila 15 dakika demlenme süresi bulunuyor. Karton ambalajın ön tarafında bulunan bölümden açıldığında paket bitene kadar kullanmanıza olanak sağlıyor. Bu sayede mutfak dolabınızda kolayca saklayabiliyorsunuz. Ürünün içeriğini kutusundan çıkartıp cam bir kavanoza koyarak da muhafaza edebiliyorsunuz.

Doğal aroması, kızıl rengi ve kalitesi ile beğeni toplayan ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: