Biber Capya Organik

Biber Capya Organik
Ürün Kodu: 3840

SATIŞ FİYATI:
14,99 KDV DAHİL
KG

Estetik görünümü ve leziz tadıyla dikkat çeken vitamin dolu lezzetli, organik kapya biber CarrefourSa reyonlarında sizleri bekliyor.

CarrefourSA meyve ve sebze reyonlarında rahatlıkla bulabileceğiniz organik kapya biber, içerdiği vitaminler ile sağlıklı bir yaşam için tercih ediliyor. Birçok hastalığa karşı direnç kazandıran bu sebze, içerdiği C vitamini ve potasyum sayesinde sadece bağışıklığınızı artırmakla kalmıyor, sizi hastalıklardan da koruyor. Zayıflamak isteyenlerin de en büyük yardımcısı olan, faydaları saymakla bitmeyen CarrefourSA organik kapya biberi çiğ olarak tüketebileceğiniz gibi isteğinize bağlı olarak pişirerek de kullanabilirsiniz.

Geniş kullanım alanına sahip sebzeyi közleyerek lezzetini daha da yoğunlaştırabilir ya da turşusunu yaparak kış menülerinize rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Çeşitli sosların yapımında tercih edilen, mutfakların gözdesi olan kapya biberi yemeklerinize lezzet verici olarak da kullanabilirsiniz. Çeşitli tarifler için ideal bir lezzet artırıcı olan sebze, tabaklarınızda şık tasarımlar yapmanıza da olanak sağlar. Bu özel sebze misafirlerinizi ağırlarken sofranıza lezzet katacak.

Siz de sağlık ve lezzet dolu organik kapya biberi CarrefourSA meyve&sebze reyonunda kolayca bulabilir ve arzu ettiğiniz miktarlarda hemen satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: