Bingo Ultra Çamaşır Suyu Mutfak 810 ml

Bingo Ultra Çamaşır Suyu Mutfak 810 ml
Ürün Kodu: 407991

SATIŞ FİYATI:
3,50 KDV DAHİL
AD
Bingo Ultra Çamaşır Suyu Mutfak 810 ml

Evinizin en önemli bölümünün temizliği için formüle edilmiş olan Bingo Ultra Çamaşır Suyu Mutfak 810 ml, hijyen sağlayarak içinizi rahat ettiriyor.
Evinin her köşesini tertemiz bulmak isteyen kişilerin tercihi olan çamaşır suyu, mutfağınızı da diğer alanlar gibi özenle temizlemenizi sağlıyor. Mutfak temizliği için özel olarak formüle edilmiş olan Bingo Ultra çamaşır suyu, daha sağlıklı bir hijyen sağlıyor. Yemeklerinizi pişirdiğiniz, besinlerinizi sakladığınız mutfağınızda her daim üst düzeyde hijyen sağlamak için güvenle kullanabilirsiniz. Tezgahın temizliğinde, evye ve muslukların temizliğinde kullanabilirsiniz. Geliştirilmiş formülü sayesinde insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde hazırlanan özel çamaşır suyunu mutfağınıza rahatça uygulayabilirsiniz.
Ocak veya tezgah üstüne dökülen, yapışan yağları kolayca çözen ürün, evye içindeki kurumuş yemek artıklarını da kısa sürede çözerek temizliyor. Çelik çaydanlıkların dış yüzeyini temizlerken parlatan ürün, çelik tencereleri de pırıl pırıl yapıyor. Limonlu formülü sayesinde mutfağınız çok güzel kokuyor. Tezgahın üzerini sildiğiniz kurulama bezlerinize veya bulaşık süngerine her gün birkaç damla Bingo dökerek bezlerinizin de hijyenini koruyabilirsiniz. 810 ml ağırlığında olan, CarrefourSA çamaşır suyu reyonunda yer alan ürünü kolaylıkla satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: