Biscolata Tria Fındıklı 110 g

Biscolata Tria Fındıklı 110 g
Ürün Kodu: 455921

SATIŞ FİYATI:
3,75 KDV DAHİL
AD

Biscolata Tria Fındıklı 110 g

Biscolata Tria Fındıklı 110 g

CarrefourSA şekerleme&kuruyemiş reyonunda Biscolata Tria Fındıklı 110 g ürünü tatlı sevenlerin damak tadına sunuluyor. Farklı lezzetler sunan Biscolata, fındıklı gofreti ile tatlı sevenlere kendi ürünleri arasında yeni bir alternatifle karşımızda.
Kat kat çıtır gofreti fırınlandıktan sonra katların arasına gerçek fındıklar serpiştirilip, en son üzerine çikolata dökülerek hazırlanan Tria, canı atıştırmalık çekenler için ideal. Hem aroma yerine gerçek fındık kullanılması ve gofretin çıtırlığı, hem de çikolatasında Biscolata ayrıcalığı ile farklı bir gofret lezzeti sizleri bekliyor. En göze çarpan özelliği ise aroma yerine fındık kullanılmış olması. Atıştırmalıklarda bile sağlığına dikkat edenler için gerçek fındık ve Biscolata çikolatası ile benzer ürünlere fark atan ve daha çok tercih edilen bu gofret, gün içerisinde enerjiniz düştüğünde veya molaya ihtiyacınız var gibi hissettiğinizde enerjinizi tazeler ve açlık hissini geçirir.
Ayrıca çikolatanın endorfin hormonu salgılatması sebebiyle de kendinizi iyi hissettirir. Lezzetinin yanı sıra enerji veren etkisi ile size gündelik koşuşturma sırasında düşen enerjinizi ve modunuzu yükseltme imkanı sağlayan Biscolata Tria fındıklı gofreti denemek isterseniz, hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: