Biscolata Tria Hindistan Cevizli 110 g

Biscolata Tria Hindistan Cevizli 110 g
Ürün Kodu: 455925

SATIŞ FİYATI:
3,75 KDV DAHİL
AD

Biscolata Tria Hindistan Cevizli 110 g

Biscolata Tria Hindistan Cevizli 110 g

Tatlı bisküviler bölümünde yer alan Biscolata Tria Hindistan Cevizli 110 g çıtır gofret yaprakları arasında lezzetli hindistan cevizi kremasını barındırıyor. Üzeri taze sütten ve kaliteli kakao çekirdeklerinden üretilen çikolata ile kaplanan ürünün görünümü öğütülmüş hindistan cevizi ile zenginleştiriliyor. Öğün arasında canınız atıştırmalık istediğinde soğuk veya sıcak içecekler eşliğinde tüketebileceğiniz gofret dilimlerini çocuğunuza süt ile birlikte servis edebilirsiniz.
100 gramında 557 kcal enerji bulunan hindistan cevizli Biscolata Tria trans yağ içermiyor. Çoğunluğunu şeker, karbonhidrat ve proteinin oluşturduğu yapısı sayesinde lezzetli atıştırmalık gün içerisinde kaybettiğiniz enerjiyi geri kazanmanıza, açlığınızı uzun süre bastırmanıza yardımcı oluyor. İçeriğindeki besin lifleri ile ürün kan şekerinin dengelenmesini destekliyor. Hindistan cevizli gofret bünyesinde süt ürünü, soya lesitini ve buğday gluteni barındırıyor. Rahatça taşınabilmesi için ürün 100 gramlık, dayanıklı malzemeden üretilen ambalaj içerisinde tüketime sunuluyor. 3 katlı ambalajı sayesinde tazeliğini uzun süre koruyan ürünün doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacağı, serin ve rutubetsiz yerde saklanması tavsiye ediliyor.
Hindistan cevizinin egzotik tadını lezzetli Biscolata çikolatası ile birleştiren ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyin.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: