Bizim Kase Margarin 500 g

Bizim Kase Margarin 500 g
Ürün Kodu: 84493

SATIŞ FİYATI:
5,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Bizim Kase Margarin 500 g

CarrefourSA margarin reyonunda yer alan ve trans yağ içermeyen Bizim Kase Margarin'i yemeklerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Ekmeğe sürülmesi oldukça kolay olan bu ürünü öğünlerinizde tercih edebileceğiniz gibi yemeklerinizde ve hamur işlerinizde de kullanabilirsiniz. A, D ve E vitaminlerini içinde barındıran margarin, tamamen bitkisel olmasıyla da sağlıklı beslenme tercihi için ideal seçim.

500 gramlık kasesinde yer alan margarin sofralarınıza gelmeden önce son derce steril bir ortamda mevzuatlara uygun olarak üretilir ve oldukça ekonomiktir. Kullanımınız dışında buzdolabında saklamanız önerilir.

Oldukça geniş kullanım alanıyla mutfakta hazırlayacağınız tariflerinizi için en büyük yardımcılarınızdan biri olacak margarini kızartma türü yemek tercihleriniz dışında her türlü sunumunuz için kullanabilirsiniz. Sabah kahvaltısında sıcacık bir tost tercihi için kıvamı ve pratik sürümü sayesinde size güzel bir kahvaltı imkanı sunar. Tatlı veya hamur işi tariflerinizi lezzetlendirmek için tercih edebileceğiniz gibi günlük öğünlerinizde tükettiğiniz pilav, makarna gibi yemeklerinizi tatlandırmak için kullanabilirsiniz veya gün içerisinde atıştırmalık olarak ekmeğinizin üzerine sürerek tüketebilirsiniz.

Mutfağın olmazsa olmaz ürünlerinden olan margarini kahvaltılarınızda ve yemeklerinizde kullanmak için kolaylıkla sepetinize ekleyebilir, satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: