Bizim Ketçap - Mayonez Büyük Boy

Bizim Ketçap - Mayonez Büyük Boy
Ürün Kodu: 367095

SATIŞ FİYATI:
13,25 KDV DAHİL
AD
Bizim Ketcap - Mayonez Buyuk Boy


Mutfaklardaki pratik yiyeceklerin vazgeçilmez tamamlayıcı ürünleri arasında yer alan mayonez ve ketçap, Bizim Ketçap - Mayonez Büyük Boy ile her iki tadı bir arada sevenler için paket halinde sunuluyor. 750 gramlık içeriği ile ketçap ve 650 gram içeriği ile mayonez, kaliteli ve sağlıklı kutularında, pratik kullanım özellikleri ile tüketiciye ulaşıyor. Her iki ürün de, doğal malzemelerle üretiliyor ve içlerinde herhangi bir suni katkı maddesi ya da koruyucu, renk verici madde barındırmıyor.
CarrefourSA raflarında Ketçap reyonunda satışa sunulan paket halindeki ürün, mutfakta pek çok yiyeceğe lezzet katıyor. Ketçap acılı bir tada sahipken, mayonez kalorisi azaltılmış, hafif içeriği ile gönül rahatlığıyla yenebiliyor. Ürünler, sofralarda beraberce pek çok yiyeceğe eşlik ediyor. Köfte, patates kızartması, baget tavuk, kızartmalar gibi kuru yiyecekleri çok daha cazip hale getiriyor. Özellikle ürünler çocuklar tarafından çok seviliyor ve iştah açıyor. Siz de sofralarınızı ürünler ile renklendirebilirsiniz. Salatalarınızı, haşlanıp doğranmış yumurtayı, patates salatalarınızı, soğuk ve sıcak sandviçlerinizi mayonez ve ketçap ile enfes lezzetlere dönüştürebilirsiniz.
En keyif veren yiyecekleri sevdiklerinize ev ortamında sunmak için ürünü hemen alışveriş sepetinize ilave edip kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: