Bizim Paket Margarin 4*250 g

Bizim Paket Margarin 4*250 g
Ürün Kodu: 188880

SATIŞ FİYATI:
6,70 KDV DAHİL
AD
Bizim Paket Margarin 4*250 g

Sabah kahvaltılarından, tüm yemeklerinize çöreklerden her türlü hamur ürünlerine lezzeti ve kullanım kolaylığı ile Bizim Paket Margarin 4*250 g margarin reyonunda sizlere sunuluyor. Üstün hijyen koşullarında üretilen ve paketlenen ve 4'lü ekonomik ambalajıyla sizlere sunulan Bizim margarini güvenle sevdiklerinizle paylaşacağınız yiyeceklerde tercih edebilirsiniz.

A, D ve E vitaminleriyle besleyici ve aynı zamanda lezzetli bir besin olan Bizim margarin tamamen bitkisel yağlardan üretilirken, zararlı yağlar içeren trans yağ kesinlikle kullanılmıyor. 4'lü ekonomik paketiyle Bizim margarini sabah kahvaltılarına keyif katacak sıcacık poğaçalar yapmak için kullanabileceğiniz gibi kızarmış ekmeğinizin üzerine sürerek kahvaltınıza daha fazla keyif ve lezzet katmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca sulu yemeklerinizde de kullanabileceğiniz Bizim margarin paketlerini açmadığınız sürece serin bir yerde uzun süreli olarak muhafaza edebilirsiniz. Ambalajını açtığınız ürünlerin kullanmadığınız kısmını da kapalı ve serin bir yerde muhafaza etmeniz margarinin lezzetini korurken aynı zamanda ömrünü de uzatıyor. Kolay taşınabilen ve muhafaza edilebilen Bizim Paket Margarin 4*250 g ile mutfağınızda sevdiklerinizle daha sağlıklı ve lezzetli öğünler hazırlayabilirsiniz.

Sağlıklı ve lezzetli Bizim margarini denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla edinebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: