Bordo Şalgam Suyu 1 Litre

Bordo Şalgam Suyu 1 Litre
Ürün Kodu: 476859

SATIŞ FİYATI:
2,50 KDV DAHİL
AD
Bordo Şalgam Suyu 1 Litre
Yemeklerin yanında meşrubat tüketmeyi seviyorsanız ve tercihinizi doğal içeceklerden yana kullanmak istiyorsanız, CarrefourSA tarafından Şalgam Suyu reyonunda sunulan Bordo Şalgam Suyu 1 Litre sizin için ideal seçim olabilir. Kendine has lezzetiyle ön plana çıkan ürün, özellikle et yemeklerinin ve geleneksel tatların yanında değerlendirilebilir.
Lezzetinin yanı sıra sahip olduğu besin değerleriyle de beğeni toplayan doğal içecek, pek çok vitamin ve mineral açısından zengin olmasıyla küçük büyük herkesin tüketebileceği meşrubatlar arasında yer alır. Doğal bir antioksidan da olan içecek, yapılan araştırmalara göre çeşitli rahatsızlıkların tedavisine yardımcıdır. Özellikle iştahsız kişilerin tüketebileceği ürün, iştah açıcı yapısı sayesinde bu sorundan kurtulmaya destek olur. Sindirim sistemi bozukluğu ve kabızlık gibi şikayetleri olanların da yönelebilecekleri doğal meşrubat, böyle sorunların giderilmesinde de kullanılabilir.
Konuklarınıza hazırladığınız mükellef sofralarda yer verebileceğiniz içeceği son derece düşük kalorili olması dolayısıyla günün her saatinde rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ürünün yapısının bozulmaması ve tazeliğini daha uzun süre koruması için buzdolabınızda saklamanız uygun olur. 1 litrelik kullanışlı ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: