Bordo Şalgam Suyu Acılı 1 Litre

Bordo Şalgam Suyu Acılı 1 Litre
Ürün Kodu: 476860

SATIŞ FİYATI:
2,50 KDV DAHİL
AD
Bordo Şalgam Suyu Acılı 1 Litre
Geleneksel bir lezzet olarak sofralarda yerini alan acılı şalgam suyu, CarrefourSA’nın Şalgam Suyu reyonlarında yer alır. İştah acıcı yapısı ve sindirimi kolaylaştırma özelliği ile farklı yemeklerin yanında servis edilen ürün, C ve A vitamini acısından zengin bir besin olduğu için bağışıklık sistemini güçlendirir.
Hafif acı tadı, kesici lezzeti ile sade halde içilebildiği gibi havuç dilimleri ile servis edilerek masalara da yerini alır. Soğuk içilmesi tavsiye edilen ürünü, sıcak yaz aylarında içine buz atarak tüketebilir veya ara öğünlerde ya da kahvaltıda karışık tostla birlikte masalarına ekleyebilirsiniz. Geleneksel tadı ile özellikle çiğ köfte gibi besinlerin yanında tercih edebilir, kebaptan etli dürüme kadar damak zevkinize uygun farklı besinlerin yanında içebilirsiniz. Evde hazırladığınız etli yemeklerin yanında servis edebilir ya da hazmı zor gıdalar ile birlikte tüketerek sağlıklı ve besleyici öğünler hazırlayabilirsiniz.
1 litrelik cam şişede satılan ürünü buzdolabında ağzı kapalı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Besleyici değerleri ile vücuda zindelik veren Bordo Şalgam Suyu Acılı 1 Litre’yi hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: