Bostan Patlıcan

Bostan Patlıcan
Ürün Kodu: 3926

SATIŞ FİYATI:
3,99 KDV DAHİL
KG

Parlak rengi, ince kabuğu ve çekirdeksiz olmasıyla ön plana çıkan bostan patlıcan, geniş ve farklı kullanım alanıyla beğeninize sunuluyor.

CarrefourSA sebze reyonlarında yer alan ve içerdiği yoğun A vitamini nedeniyle pek çok hastalığa direnç kazandıran bostan patlıcan sahip olduğu diğer mineral ve vitaminler ile de sağlıklı beslenmenize katkıda bulunur. Aileniz, sevdiklerini ve sizin için taze olarak reyonlarda sunulan patlıcanlar yemek tariflerinize lezzet katar, benzersiz sunumlar yapmanıza olanak sağlar.

Meyve ve sebze reyonunda yer alan birbirinden taze ürünlerden biri olan bu sebze türü, çekirdeksiz olması sayesinde yemeklerinizde, mezelerinizde, kızartmalarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İnce kabuğu sayesinde kolayca soyulabilen bu patlıcan türü pek çok tarif ve yemek ile uyum gösterir. CarrefourSA bostan patlıcan sofraların vazgeçilmez sebzelerinden biri olması nedeniyle imam bayıldı, karnı yarık, türlü, musakka gibi sıcak yemek olarak tüketilebildiği gibi çeşitli mezelerde ana malzeme olarak kullanılır. Pek çok yörede turşu olarak da yapılan bu sebze türü geniş kullanım alanıyla pek çok yemeğinize lezzet katar.

Harika tat ve lezzette olan bostan patlıcanı denemek için ürünü farklı ölçülerde sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

3926
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: