Bref Blue Aktiv Okaliptus 50 g

Bref Blue Aktiv Okaliptus 50 g
Ürün Kodu: 456231

SATIŞ FİYATI:
8,50 KDV DAHİL
AD
Bref Blue Aktiv Okaliptus 50 g
CarrefourSA reyonlarında tuvalet koku gidericiler bölümünde yer alan Bref Blue Aktiv Okaliptus 50 g her sifonda mis gibi ferahlık ve hijyenik temizlik sağlaması ile öne çıkıyor. Güçlü etkisi ve pratik kullanımı nedeniyle dünyanın en çok tercih edilen klozet bloğu olarak biliniyor. Okaliptus çiçeğinin eşsiz kokusuyla banyo ve tuvaletlerin mis gibi kokmasını sağlıyor. Ayrıca Benzersiz modern tasarımıyla banyo dekorasyonuna da katkı sağlıyor.
Dört fonksiyonlu özel formülü güçlü etkisiyle klozetinizi kusursuz temizliyor. Güçlü hijyenik temizlik etkisi ile sağlığınızı korurken güçlü köpük özelliği çiçek kokusunu tüm yüzeye yayılmasını ve kötü kokuları gidermesini sağlıyor. Güçlü kireç önleyici özelliği klozetin kireçlenmesini önleyerek ömrünü uzatıyor ve istenmeyen tıkanmaları önlüyor. Öte yandan ferahlık etkisi tuvalet temizliğini kokusuyla ile taçlandırıyor.
Her klozet tipini uygun tasarımı sayesinde kullanımı oldukça kolay bir ürün olarak dikkat çekiyor. Tasarımı yan yana duran dört topun bir araya getirilmesiyle oluşuyor. Her sifon çektiğinizde topların içindeki aktif maddelerin su ile karışarak klozeti temizliyor. ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: