Bref Blue Aktiv Okalptus DuoPack

Bref Blue Aktiv Okalptus DuoPack
Ürün Kodu: 475073

SATIŞ FİYATI:
8,90 KDV DAHİL
AD
Bref Blue Aktiv Okalptus DuoPack
Bref Blue Aktiv Okalptus DuoPack etkili formulü ile tuvaletlerinizde her sifonda gözle görülür bir temizlik etkisi yaratır. İçindeki 4 adet topu ile mavi su veren formülü sayesinde sifona basıldıkça hijyen ve ferahlık sağlar.
Tuvaletlerdeki kireç izlerini yok ederek güçlü topları ile kirece karşı savaşır. Formülündeki koku giderici özelliği ile tuvaletinizde kötü koku oluşmasını engeller ve uzun süreli ferahlık sağlar. Eşsiz temizlik gücü ile fırçanın ulaşamayacağı yerleri de temizleyerek bakterilerin yok olmasında etkilidir. Köpük özelliği ile ışıltılı bir temizlik sağlarken pas izlerinin oluşumunu da engeller. İkili ambalajı ile satışa sunulan ürün, dayanaklı ve hemen akmayan yapısı ile banyonuzda uzun süreli hijyen ve ferahlık sağlar. Kullanımı oldukça kolaydır. Klozetin içine askısından asarak, her sifonda, tuvaletinizin sifon aralarını bile kolaylıkla temizlemiş olursunuz. Kullanımı yoğun olan işyeri ve otel tuvaletlerinde bile mükemmel temizlik sağlar.
CarrefourSA reyonlarında tuvalet koku gidericiler bölümünde yer alan ürünü online olarak hem eviniz hem de işyeriniz için hemen sipariş edebilir; tek tıkla hızlıca sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsin.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: