% 5 İndirim Büyümix Orman Meyveli 6*45 g

Büyümix Orman Meyveli 6*45 g
Ürün Kodu: 272623

ESKİ FİYAT:
3,30
SATIŞ FİYATI:
3,15 KDV DAHİL
AD
Büyümix Orman Meyveli 6*45 g

CarrefourSA reyonlarında Süt ve Kahvaltılık bölümlerinde bulabileceğiniz Büyümix Orman Meyveli ile hem kendinize hem de çocuklarınıza ideal bir lezzet ve doğal bir besin sunabilirsiniz. Günlük enerji ihtiyacınızı da karşılayabileceğiniz Büyümix ile kahvaltı ve ara öğünlerinizde kendinize küçük sürprizler yapabilirsiniz.

Orman Meyveli aromasıyla doğal bir lezzet sunan Büyümix, kalsiyum ve D vitamini deposu olarak sizlere sağlıklı bir yaşamın da kapılarını açıyor. 6 küçük paket halinde sunulması sayesinde gerek çocuklarınızın beslenme çantasında ve gerekse kendi çantanızda taşıyabilir, günün her öğününde tüketebilirsiniz.

Uzun ömürlü yapısı sayesinde mutfağınızda gönül rahatlığı ile muhafaza edebilir, dilediğiniz anda kendinize ya da sevdiklerinize pratik lezzetler sunabilirsiniz. Hem tatlı ihtiyacınızı karşılayacak hem de her damak zevkine uyum sağlayacak doğal bir lezzet ile üretilen Büyümix Orman Meyveli, sindirimi oldukça kolay olan bir besin türüdür. Sevdiklerinize küçük sürprizler hazırlama fırsatını sizlere veren Büyümix ile çocuklarınıza ideal öğünler de hazırlayabilirsiniz.

35 gramlık paketler halinde sunulan ve ayrıcalıklı bir lezzete sahip olan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, tek tıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: