Camsil 5 lt

Camsil 5 lt
Ürün Kodu: 286677

SATIŞ FİYATI:
15,00 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Camsil 5 lt

Parlak yüzeyleri iz bırakmadan temizleyen Camsil 5 lt, kirlere karşı pratik ve hızlı çözüm üretiyor. Sprey şişesi, kolaylık sağlıyor. Mavi sıvı parfümü ile temizliği duyularınıza işlerken, yüzeyleri pırıl pırıl parlatıyor. Hijyen sağlayan içerik, 15 cm. mesafeden püskürtülüyor ve özel cam bezi ile silinerek temizleniyor. Su ile durulanması gerekmeyen ürün, çizmeden mükemmel temizlik vadediyor. Hızla kuruyan sıvı, hav bırakmıyor. Camlardaki toz, çamur, kir ve lekeleri hızla çözen formül, aynalardaki sabun, diş macunu ve su buharı izlerini de hijyenik olarak temizliyor.
Ayna, cam, mika gibi yüzeylerde etkin temizlik sunan temizleyici, 5 litrelik şişesi ile uzun süre kullanıma olanak sağlıyor. Ev içi kullanım kadar ticari kullanıma da uygun olan paket, bidon formundaki şişesi ile kolaylıkla taşınıyor; ev ve iş yerlerinde kendi ambalajında saklanabiliyor. Ürünün; kuru, kokusuz ve nemsiz ortamda saklanması öneriliyor. Son kullanma tarihine kadar güven ile kullanılabiliyor.
Ürün, CarrefourSA reyonlarında Mobilya ve Cam Bakımı bölümünde yer alıyor. Siz de ürünü tek tık'la sepete atarak kolaylıkla sipariş verebilir; camlarınızı zahmetsizce temizleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: