Canbebe Jumbo Paket Çocuk Bezi Maxi 7-18 kg

Canbebe Jumbo Paket Çocuk Bezi Maxi 7-18 kg
Ürün Kodu: 203610

SATIŞ FİYATI:
22,90 KDV DAHİL
AD
Canbebe Jumbo Paket Çocuk Bezi Maxi 7-18 kg

Bebeğinizin hem uyurken hem de hareket ederken rahat etmesini istiyorsanız CarrefourSA reyonlarında Bebek Bezleri bölümünden temin edebileceğiniz Canbebe Jumbo Paket Çocuk Bezi Maxi 7-18 kg ürününü güvenle tercih edebilirsiniz. Böylece bebeğinizin altını ıslatıp huzursuz olmasının önüne geçebilirsiniz.
Ürünün yumuşak ve güvenli yapısı, aynı zamanda yeni geliştirilen bir kilit sistemine de sahiptir. Böylece bebeğiniz, gece ve gündüz boyunca sızmalara karşı kullanılan ekstra ön ve arka bariyerler sayesinde daha huzurlu olur. Aynı zamanda üzerinde yer alan emici tabaka, sıvıyı daha hızlı emerek içine hapseder. Bu sayede bebekler uyku bölünmesi gibi sorunlar yaşamaz.
Ürünün anatomik yapısı sayesinde yavrularınız, bebek bezlerinin en rahatsız edici yanlarından biri olan hareket kabiliyetinin kısıtlanması dezavantajını da yaşamaz. Bebeğiniz, daha rahat hareket eder ve günlük aktivitelerini yapmayasorunsuz bir şekilde devam eder. Esnek yan bantlar da bezin kaymasını önler. Aynı zamanda ürünün nefes alabilen yapısı, cildinin nefes almasını sağlar. Ürünü, 7-18 kg. arasındaki bebeğiniz için güvenle tercih edebilirsiniz.
İçerisinde 45 adet bez bulunan paketi hemen sepetinize ekleyerek kolayca sipariş edebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: