Çantalı Masa Sandalye Set AND200

Çantalı Masa Sandalye Set AND200
Ürün Kodu: 450111

SATIŞ FİYATI:
69,99 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Dilediğiniz yerde dinlenebilmenizi sağlayan masa sandalye seti iki kişiliktir. İki sandalye ve bir masadan oluşan set sayesinde, ister deniz kenarında isterseniz orman içinde dilediğiniz gibi doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sandalye ve masa katlanabilir olması, pratik çantası sayesinde rahatça taşınabilir. Masa üzerinde iki adet, bardak ya da kupanızı koyabileceğiniz alan bulunur. Böylece içeceğinizi bardak için ayrılan alana yerleştirerek dökülmesini engeller, rahat vakit geçirebilirsiniz.

Çantası ile kolayca taşınabilir olan masa sandalye seti fiyatı ile de kolayca satın alınabilir. Otomobilin bagajına yerleştirilerek mola vermek istediğiniz her alanda kolaylıkla kullanılabilir. Bahçe ürünleri içinde yer alan set sayesinde plajda, piknikte, konserde, açık hava sinemalarında dilediğiniz yere oturabilir, havanın, filmin keyfini çıkarabilirsiniz. Rengi ile her ortama uyum sağlayabilecek set ile ister çay, kahve saatlerinizi değerlendirebilir, isterseniz akşam yemeğinizi açık havada yemenin keyfine varabilirsiniz.

Küçük bir balkona sahipseniz, seti evinizde de değerlendirebilirsiniz. Az yer kaplaması sayesinde, balkon keyfiniz bittikten sonra katlayarak duvara yaslayabileceğiniz set, evinizde de alan kullanımınızı kolaylaştırır. Çantalı masa sandalye setine sahip olabilmek için ürünü inceleyebilir, hemen sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: