Cappy %100  Karışık Meyve 1 lt

Cappy %100 Karışık Meyve 1 lt
Ürün Kodu: 295516

SATIŞ FİYATI:
3,45 KDV DAHİL
AD
Cappy %100 Karısık Meyve 1 lt

Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği meyve suları, sahip oldukları lezzetin yanında besin değerleriyle de tercih sebebi oluyor. CarrefourSA tarafından Elma Suyu reyonunda sunulan Cappy %100 Karışık Meyve 1 lt ile aileniz ve sevdiklerinizle eğlenceli dakikalar geçirebilir; susuzluğunuzu giderirken ferahlığı da sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Elma, portakal, üzüm, limon ve şeftali sularının karışımıyla oluşturulan ürün, özellikle sıcak yaz günlerinde keyifle tüketilebilir.
İhtişamlı sofralarda lezzetli bir içecek olarak da servis edebileceğiniz ürün, şekerli yapısı sayesinde tüketildikten sonra kişiye enerji de kazandırır. Yoğun efor gerektiren işlerde çalışanların sıklıkla içebileceği meşrubat, ağır spor antrenmanlarından sonra da rahatlamak için değerlendirilebilir. İçecekten en iyi lezzeti buzdolabınızda bir süre soğuttuktan sonra alabilirsiniz.
Yüzde 100 meyve oranıyla büyük beğeni toplayan ürün, pratik kullanımlı ambalajı sayesinde yalnızca evde değil; iş yerinde, piknikte ya da deniz kenarında da kolaylıkla tüketilebiliyor. Yolculuklarınızda çantanıza yerleştireceğiniz ürün sayesinde yorgunluğunuzu ve susuzluğunuzu giderebilir; doğal içecekle ferahlamış bir şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.
1 litrelik kullanışlı ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: