Carrefour 10'lu XL Yumurta

Carrefour 10'lu XL Yumurta
Ürün Kodu: 471728

SATIŞ FİYATI:
4,65 KDV DAHİL
AD
Carrefour 10'lu XL Yumurta

CarrefourSA mağazalarında yumurta, tereyağ ve margarin bölümünde yer alan Carrefour 10’lu yumurta, XL boyutundaki yapısıyla damak tadınıza sunuluyor.

Her mutfağın olmazsa olmaz ürünlerinden biri olan yumurta, kahvaltıdan ara öğünlere, hamur işlerinden farklı sos tariflerine dek değişen bir aralıkta kullanılabiliyor. Yumurta ile hem çocuklarınıza hem de kendinize besleyici ve lezzetli bir öğün seçeneği de sunabilirsiniz. İçerdiği yüksek miktardaki protein, Omega 3, B12, B2, B5, D, E ve A vitamini ile fosfor gibi maddelerle günlük besin ihtiyacının önemli bir kısmını karşılayan yumurta, özellikle kahvaltıda tercih edildiğinde doyuruculuğu ve tok tutması açısından oldukça faydalıdır.

Daha sağlıklı, doyurucu ve dengeli bir beslenme alışkanlığı edinmek isteyenlerin de tercih ettiği yumurta, haşlanmış olarak, tavada ya da hamur işlerinde farklı şekillerde lezzetli bir şekilde tüketilebiliyor. Özellikle spor yapanların da diyetlerine ekledikleri yumurta, protein yönünden güçlü bir beslenme alışkanlığı kazandırmasıyla da dikkat çekiyor. Yumurta akı, sahip olduğu proteinin türünün kalitesi olarak da diğer protein kaynaklarının önüne geçmektedir.

10’lu yumurta paketi şeklinde satılan Carrefour XL yumurtayı denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyip bir tıkla kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: