Carrefour Barbunya 1 kg

Carrefour Barbunya 1 kg
Ürün Kodu: 379828

SATIŞ FİYATI:
9,90 KDV DAHİL
AD
Carrefour Barbunya 1 kg

Fasülye bölümünde yer alan ve sadece CarrefourSA’da bulabileceğiniz Carrefour Barbunya 1 kg zeytinyağı kullanılarak pişirildiğinde hafif ve besleyici bir yemek haline geliyor. Pilakisi ile ünlü lezzetli bakliyat meze veya ana yemek olarak tüketilebiliyor. Ürünün pişirilmeden önce 12-24 saat arasında suda bekletilmesi gerekiyor. Hazımsızlık şikâyeti olan bireylerin ürünü pişirmeden önce kısa bir süre haşlamaları ve oluşan suyunu döküp taze su ekleyerek pişirme işlemine devam etmeleri tavsiye ediliyor.
1 kilogramlık şeffaf poşet içerisinde sizlere sunulan barbunya kemikleri güçlendirmede, vücudun direncini artırmada etkisi olan çinko, demir, kalsiyum, potasyum, sodyum gibi değerli mineralleri içeriyor. Üründe ayrıca zihinsel ve fiziksel yorgunluğu gidermede, sağlıklı gelişimde destekleyici rol oynayan A, C, E vitaminlerini bünyesinde barındırıyor. Kandaki şeker oranını dengeleyen bitkisel lifleri yapısında bol miktarda bulunduran ürün düşük yağ oranına sahip olması ve kolesterol içermemesi sayesinde sağlıklı beslenmek isteyen bireyler için ideal bir gıda maddesi haline geliyor. Ürünü kuru ve serin ortamda muhafaza edebilirsiniz.
Hafifliği ve lezzeti sayesinde sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyin.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: