Carrefour Çift Katlı Havlu 20'li

Carrefour Çift Katlı Havlu 20'li
Ürün Kodu: 408896

SATIŞ FİYATI:
17,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Carrefour Çift Katlı Havlu 20'li

Dolgun yapraklı ve suya dayanıklı bir ürün olan Carrefour Çift Katlı Havlu 20'li, CarrefourSA reyonlarının Kağıt Havlu bölümünden tüketicilerin ihtiyacına ve zevkine sunuluyor. Kişisel temizliğiniz ve sağlığınız için özel olarak üretilen çift katlı havlu, emici ve dolgun yapısı sayesinde herhangi bir sıvıya maruz kaldığında kolay bir şekilde dağılmıyor; tuvalete attığınızda ise tıkanmalara sebep olmadan eriyerek gidiyor. Banyo ve tuvaletleriniz için oldukça önemli olan kağıt havlunuzu, en hassas bölgelerinizde dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Süper emici dokusu ve benzersiz yumuşaklığı ile vücudunuzu tahriş etmeden temizliyor.
Kullanışlı yönüyle ve üstün kalitesiyle dikkat çeken ürünü hijyene ihtiyacınız olduğu her an ve evinizin her yerinde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çevre standartlarına göre formüle edilen ürün, ayrıcalıklı temizliği ve hijyeni sizlere sunuyor. Cildinizin dostu olan ürünün arka yüzü ve ön yüzü aynı kalitededir. Tuvaletlerinizde aradığınız hijyeni size sunan kağıt havlu sayesinde yaşam alanlarınızda sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamanın keyfini sürebilirsiniz.
20'li paketler halinde tüketicilerin beğenisine sunulan ve yüksek emici gücü olan ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.




Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: