Carrefour Çift Katlı Tuvalet Kağıdı 16'li

Carrefour Çift Katlı Tuvalet Kağıdı 16'li
Ürün Kodu: 417243

SATIŞ FİYATI:
9,75 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Carrefour Çift Katlı Tuvalet Kağıdı 16'li

Kişisel temizliğiniz ve sağlığınız için gerekli olan Carrefour Çift Katlı Tuvalet Kağıdı 16'li CarrefourSA reyonlarında Tuvalet Kağıtları bölümünden tüketiciler ile buluşturuluyor. Günlük hayatımızın neredeyse her alanında ihtiyaç duyduğunuz en önemli araç ve gereçler arasında tuvalet kağıdı yer alır. Benzersiz yumuşaklığı ile ön plana çıkan ürün, kaliteli, emici ve dolgun yapısı sayesinde suya maruz kaldığında yani ıslandığında elinizde dağılmıyor; tuvalete attığınızda ise anında eriyip gidiyor. Tuvalet kağıdınızı en hassas bölgelerinizde dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cilt dostu yapısı ile vücudunuzu tahriş etmeden temizliyor.
Kendinizin ve sevdiklerinizin kişisel temizliği için banyolarınızda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz ürün, birkaç kattan oluşan bir yapıya sahiptir. Tuvalet kağıdı, ellerinizin mikroplarlar temas etmesini önlerken mikropların vücudunuzun diğer bölgelerine ulaşmasının da önüne geçer. Cildinizin dostu olan ürünün arka yüzü ve ön yüzü aynı kalitede olup banyolarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal ve yüzde 100 saf selülozdan üretilen çift katlı tuvalet kağıdı, yapay beyazlatıcı içermez.
16'li paketler halinde tüketicilerin beğenisine sunulan yumuşak ve kaliteli olan ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: