% 16 İndirim Carrefour Fıstıklı Helva 1000 g

Carrefour Fıstıklı Helva 1000 g
Ürün Kodu: 453570

ESKİ FİYAT:
18,99
SATIŞ FİYATI:
15,90 KDV DAHİL
AD
Carrefour Fıstıklı Helva 1000 g

Geleneksel lezzetlerin vazgeçilmezi arasında yer alan Antep fıstıklı tahin helvası, CarrefourSA reyonlarından beğeninize sunuluyor.

Tahin helvası ve Antep fıstığını birleştirerek tam bir enerji deposu haline dönüştürülen ve lezzetine lezzet katılan bu helvayı çok beğeneceksiniz. Enerji vermesinin ve harika lezzetinin yanı sıra birçok hastalığın önlenmesi ve tedavisi için de güvenle tüketebilirsiniz. Özellikle soğuk kış günlerinde, vücut direncinizi arttırarak, soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıklarla mücadelede önemli rol oynar. Öksürük, kabızlık, mide sindirimi gibi rahatsızlıklarda da bir numaralı kurtarıcınız olan helvayı evinizden hiç eksik etmek istemeyeceksiniz.

Özellikle balıktan sonra yenmesi tavsiye edilen tahin helvasının bu fıstıklı halini misafirlerinize de ikram ederek sofralarınızı tatlandırabilirsiniz. Helvanın içerisinde bulunan kalsiyum, demir, fosfor, B vitamini gibi pek çok faydalı vitamin ve mineral, çocuklarınızın kemiklerinin güçlenmesini ve beyin gelişimini olumlu yönde etkiler.

Tahin, pekmez, helva reyonunda bulabileceğiniz Carrefour Fıstıklı Helva, helva severlerin doyasıya yemesi için 1000 gramlık paketinde sunuluyor.

Tok tutucu ve besleyici olan bu fıstıklı tahin helvasını denemek için tek tıkla sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: