Carrefour Fıstıklı Helva 500 g

Carrefour Fıstıklı Helva 500 g
Ürün Kodu: 453567

SATIŞ FİYATI:
8,90 KDV DAHİL
AD
Carrefour Fıstıklı Helva 500 g

CarrefourSA, tahin, pekmez, helva bölümünde sunulan Carrefour Fıstıklı Helva, lezzetli tadı ve kokusuyla mutfaklarınızdaki yerini alıyor.

Bol miktarda antep fıstığı içeren helva, tahin ve çıtır fıstığın nefis birleşimini sofralarınıza taşıyor. Ürün, 500 gramlık dikdörtgen kalıplar halinde paketlenerek tüketicilere sunuluyor. Geleneksel tahin helvasının tadını ve doğallığını özleyenler için Türk damak tadına en uygun şekilde yapılan fıstıklı helvaya yemek masanızda yer açabilirsiniz. Kalıp halindeki helva, kesilirken kolayca dilimleniyor ve formunu koruyor.

Ağızda dağılan leziz fıstıklı helva, orta sertlikte ve açıldıktan sonra yumuşamıyor. Helvanın yiyeceğiniz kadarını dilimledikten sonra hava almayacak şekilde kapalı bir kabın içinde muhafaza ederseniz sonraki öğünlerde de aynı tazelikte tüketebilirsiniz. Kısa sürede tüketecekseniz, helvanın kıvamını korumak için buzdolabına koymak yerine oda sıcaklığında bekletmeniz daha uygun olabilir.

Besin değeri oldukça yüksek olan fıstıklı helvanın ham maddesi, susamdan üretilen tahin olduğu için çocuklara faydalı bir ürün yedirmiş olursunuz. Ekmek arası olarak tüketebileceğiniz gibi sade olarak da yiyebilirsiniz. Hamur işlerini seviyorsanız yaptığınız keklere veya turtalara gevrek bir lezzet katması için ilave edebilirsiniz. Geleneksel sofraların vazgeçilmezi olan helvayı dilediğiniz kadar alabilmek için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: