Carrefour Gemlik Sele Zeytin

Carrefour Gemlik Sele Zeytin
Ürün Kodu: 372170

SATIŞ FİYATI:
17,90 KDV DAHİL
KG
Carrefour Gemlik Sele Zeytin 

Sofraların baş tacı olan siyah zeytin lezzetli ve hafif tadı sayesinde vazgeçilmez gıdalar arasında yer alıyor. Carrefour Gemlik Sele Zeytin yüksek yağ oranı sayesinde tok kalmaya da yardımcı. Kendinizin ve çocuklarınızın beslenmesinde öncü olan zeytini özellikle tattıktan sonra kahvaltı sofralarından eksik etmeyeceksiniz.

İçesindeki suyu dışarı attığı için lezzet bakımından yoğunluk kazanmıştır. Türleri arasında en kalitelisi olarak bilinir. İnce kabuklu, küçük çekirdekli ve etli oluşu ise en büyük avantajları arasındadır. Yemeye hazır olduğu için ister sade olarak isterse de üzerine zeytinyağı döküp canlılık kazandırarak tüketebilirsiniz.

Kilogram olarak satışa sunulan zeytin her mevsim tüketilmeye uygundur. Yani her zaman CarrefourSA reyonlarında zeytin bölümünde bulabilirsiniz. İçerisinde kimyasal bulunmadığı için rahatlıkla tercih edilebilir. Zeytin acı suyunu attığı için son derece lezizdir. Organik içeriği sayesinde türleri arasında en sağlıklısıdır.

Omega 3 kaynağı olan sele zeytin aynı zamanda dolaşım sistemi üzerinde etkilidir. Kalp dostu olan zeytini güne daha zinde ve enerjik başlamak adına da tercih edebilirsiniz. Doyurucu, lezzetli tadıyla tanışmak için CarrefourSA hipermarketlerden veya online olarak sitesi üzerinden sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: