Carrefour Harnup Pekmezi 1000 g

Carrefour Harnup Pekmezi 1000 g
Ürün Kodu: 254138

SATIŞ FİYATI:
6,50 KDV DAHİL
AD
Carrefour Harnup Pekmezi 1000 g

Zengin minarelli ve vitaminli yapısıyla birçok sağlık sorununa faydalı olan Carrefour Harnup Pekmezi 1000 g, CarrefourSA Tahin, Pekmez, Helva bölümünde sizlere sunuluyor. Akdeniz iklim bölgesinde yetişen keçi boynuzundan doğal yollarla üretilen ürünün, doğanın insanlara şifalı armağanlarından biri olduğu söylenebilir.

İçerdiği yüksek E vitamini ile başta karaciğer olmak üzere; öksürük, grip, kemik erimesi ve kansızlık gibi birçok sağlık sorununa iyi geldiği bilinen ürünün aynı zamanda sindirim sistemini güçlendirici etkisi de vardır. Doğal tatlandırıcı yapısıyla mutfağınızda birçok tatlıda şeker yerine kullanabileceğiniz ürün, tansiyon ve kalp hastalıklarına karşı da yararlı özellikler taşır. Günün her öğünü tüketebileceğiniz besini, kahvaltı sofralarınızda tahinle karıştırarak da tüketebilirsiniz.

Vücuttaki kan dolaşımını dengeleyen içeriğiyle damar tıkanıklıkları gibi sorunlara da olumlu etkisiyle bilinir. Kolesterol bulunmayan ürün, aynı zamanda sonbahar ve kış mevsimlerinde soğuk algınlığı veya gribe duyarlı bünyelere ekstra koruma da sağlar. Gün boyu birçok ortamda radyoaktif dalgalara maruz kalan bedenimize de radyasyona karşı ekstra koruma verir. Kakaoyu andıran tadıyla çocuklarınıza da gönül rahatlığıyla yedirebilirsiniz.

Bünyesinde şifayı barındıran ürünü hemen sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: