Carrefour Havlu 2'li

Carrefour Havlu 2'li
Ürün Kodu: 279703

SATIŞ FİYATI:
2,95 KDV DAHİL
AD
Carrefour Havlu 2'li

Mutfak işleriniz ve evinizin genel temizliği sırasında genellikle selülozdan üretilen, suyu anında emen yapılı ürünleri kullanmanız size pratiklik kazandırabilir. CarrefourSA tarafından Kağıt Havlu reyonunda sizlere sunulan Carrefour Havlu 2'li, temizlik gereksinimlerinizi karşılar. Ürünün yumuşak yapısı sayesinde ellerinizi yıkadıktan sonra hızlıca kurulayabilir; cam ve ahşap yapılı eşyalarınızı kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Mutfağınızdaki tezgah ve çeşitli mutfak gereçlerinin silinmesi için de kullanabileceğiniz ürün, mutfağınıza en üst düzeyde hijyen getirmenize imkan tanır.
Aldığınız sebze ve meyvelerin buzdolaplarında oluşabilecek nemden etkilenmelerini önleyip daha uzun süre tazeliklerini korumaları için üründen yeterli miktarda alarak doğal yiyeceklerinizi sarabilir; buzdolabının yıpratıcı etkisinden yiyeceklerinizi koruyabilirsiniz. Duş sonrası banyo duvarlarında ve kapısında oluşan ıslaklığın giderilmesinde de değerlendirebileceğiniz ürünle rutubet oluşmasını engelleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra, ürünü, ev genelinde karşılaşılabilecek sıvı dökülmesi gibi kazaların sonrasında da kullanabilirsiniz. Mutfakta çalışma konforunu hijyenle aynı anda getiren havlu, küçük yaştaki çocuklarınızla oyun saatlerinde daha eğlenceli zaman geçirmenize de yardım edebilir.
2 adet rulodan oluşan ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: