% 20 İndirim Carrefour Helva Kakaolu 1 kg

Carrefour Helva Kakaolu 1 kg
Ürün Kodu: 453569

ESKİ FİYAT:
12,50
SATIŞ FİYATI:
9,99 KDV DAHİL
AD
Carrefour Helva Kakaolu 1 kg


CarrefourSA, “Tahin, Pekmez, Helva” bölümünde yer alan Carrefour Helva Kakaolu, geleneksel lezzetlerden vazgeçemeyenlerin özel tercihi olmaya devam ediyor. 1 kiloluk şık paketinde damak lezzetinize sunulan bu helva, kakaolu lezzetiyle aile sofralarınızı tatlandırmak için güvenle seçebileceğiniz bir ürün olarak öne çıkıyor.

Geleneksel Türk tatlıları içinde yer alan tahin helvasının kakaolu halini gayet lezzetli, doyurucu ve besleyici özellikleriyle isterseniz sabah kahvaltılarınızda, isterseniz diğer öğünlerinizde tüketebilirsiniz. Büyüklerin, çocukların, sporcuların, gençlerin, bebek bekleyen anne adaylarının ilk tercihleri arasında yer alan tahin helvası, özellikle balık sofralarının ardından aranan bir lezzet.

Tahin helvasının kakaoyla buluşmasından doğan bu özel tat, gün içerisinde enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda pratik bir yiyecek seçeneği olabilir. Özellikle soğuk kış günlerindeki sofralara çok yakışan kakaolu helvayı serin ve kuru ortamda ya da buzdolabınızda kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

Dikdörtgen olarak paketlenmiş kakaolu helvayı kolayca keserek tabağınıza yerleştirdiğinizde, koyulu açıklı kahverengi görünümüyle masanıza hem lezzetli, hem de şık bir ilave yapabilirsiniz.

Sepetinize şimdi atıp satın alacağınız kakaolu helva sayesinde hem ailenizin standart yemeklerine, hem de davet sofralarınıza tatlı bir detay ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: