Carrefour Helva Sade 1000 g

Carrefour Helva Sade 1000 g
Ürün Kodu: 453568

SATIŞ FİYATI:
12,90 KDV DAHİL
AD
Carrefour Helva Sade 1000 g

Kıvamı ve lezzetiyle herkesin vazgeçilmezi haline gelen Carrefour Sade Helva; tahin, pekmez ve helva reyonunda kullanıcılarının sofralarına yerleşmeyi bekliyor. Günün her saatinde tüketebilen ve birçok vitamin ve mineralleri bünyesinde barındıran sade helvayı, tatlı krizlerinizi keyifle bastıracak.

Tahin ve şekerden yapılan helva, el değmeden modern ve yüksek teknoloji ile üretiliyor. İçeriğinde bulunan fosfor, kalsiyum, protein ve E vitamini gibi sağlığa faydalı vitamin ve mineral ile çeşitli mide hastalıklarına, romatizmaya, saç ve tırnak hastalıklarına karşı savaşıyor.

Tok tutma özelliği bulunan CarrefourSA sade helvayı, tam bir enerji deposu olarak tüketebilirsiniz. İster kahvaltıda güne helva ile başlayabilir, isterseniz yemeklerden sonra sevdiklerinize ikram edebilirsiniz. Yemeklerden sonra dilerseniz katı haliyle sunabilir, dilerseniz fırına vererek eritebilir, böylece farklı ve özel tarifler sunabilirsiniz. Misafirlerinize hem pratik hem de lezzetli bir tarif ile keyfili sofralar kurabilirsiniz. Kuru ve serin yerde muhafaza edilmesi önerilen helvayı, açıldıktan sonra tazeliğini koruması için hava ile temas etmeden saklamanız gerekiyor.

Carrefour sade helvayı günün her saatinde istediğinize göre sofranıza taşımak için hemen satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: