% 28 İndirim Carrefour Helva Sade 500 g

Carrefour Helva Sade 500 g
Ürün Kodu: 453565

ESKİ FİYAT:
6,90
SATIŞ FİYATI:
4,99 KDV DAHİL
AD
Carrefour Helva Sade 500 g

Geleneksel lezzetlerin en başında yer alan tahin helvası, CarrefourSA güvencesiyle tüketiciyle ulaşıyor. Susamın zengin besin içeriğinden elde edilen Carrefour Sade Helva, lezzet ve doğallığı bir araya getiriyor. Tahin ve şekerin birleşimiyle oluşan yerel tat, içerdiği zengin omega 3, protein, kalsiyum, fosfor ve E vitamini sayesinde sağlıklı beslenmeye katkı sağlıyor.

Üstelik, ailece tükettiğiniz bir paket sade tahin helvası ile günlük besin ihtiyaçlarınızın önemli bir kısmını karışılayabilirsiniz; bir porsiyon tahin helvası günlük protein ihtiyacınızın %25'ini, fosfor ihtiyacınızın %91'ini, kalsiyum ihtiyacınızın ise %32'sini karşılıyor.

İçerdiği yüksek miktardaki enerji sayesinde, hem gelişme çağındaki çocuklar hem de sporcular için doğal ve sağlıklı bir alternatif sunan tahin helvasını kahvaltı veya tatlı menünüze ekleyebilirsiniz. Dilerseniz, soğuk veya sıcak olarak da servise sunabilirsiniz. Hiçbir koruyucu veya katkı maddesi kullanılmadan raflardaki yerini alan ürünler, buzdolabında uzun süre saklanılabilir. 500g'lık paketler halinde satılan sade helvayı, paketi açıldıktan bir hafta içerisinde kendinizin ve ailenizin beslenmesinde güvenle tercih edebilirsiniz.

Geleneksel Carrefour sade helva lezzetini denemek için, hemen şimdi paketinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: