Carrefour Islak Mendil 56'lı

Carrefour Islak Mendil 56'lı
Ürün Kodu: 405178

SATIŞ FİYATI:
1,45 KDV DAHİL
AD
Carrefour Islak Mendil 56'lı

Carrefour Islak Mendil 56'lı kalitesi ve işlevsel kullanımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Her anınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün yüzde yüz memnuniyet sağlıyor.
CarrefourSA'nın Bebek Islak Mendilleri reyonunda sunulan paketten her yaştan insan güvenle yararlanabilir. Tam oranında ıslaklığı ve hassas yumuşaklılığı ile cildinize nazik davranır, tahriş etmez, tam temizlik sağlar. 56 adet ıslak mendilin yer aldığı özel ambalaj çabucak açılıp kapandığı için uzun bir süre gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Temizlik sonrasında herhangi bir ıslaklık bırakmaz. Ürünün kullanım yerleri ise saymakla bitmiyor. Yağlı yemeklerin sonrasında ellerinizi temizlemek, sıcak günlerde terinizi silmek ya da kişisel ürünlerinizin tozunu almak için rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Herhangi bir kimyasal madde içermediği için bebeklerinizin ve çocuklarınızın kişisel bakımında güvenle kullanabileceğiniz gibi yüzünüzü silerken de herhangi bir çekingenlik duymayacaksınız. Hoş ve ferah kokusuyla sizi kendize getirir, canlı hissettirir. Kadınların makyaj temizliğinde de tercih ettikleri mendillerin taşınması kolay olduğundan yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.
Siz de kendisi küçük işlevi büyük benzersiz ürünün nimetlerinden yararlanmak için bir tıkla hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: