Carrefour Jasmine Pirinç 1 kg

Carrefour Jasmine Pirinç 1 kg
Ürün Kodu: 379807

SATIŞ FİYATI:
5,95 KDV DAHİL
AD
Carrefour Jasmine Pirinç 1 kg

Geleneksel mutfağın en sevilen lezzetlerinden pirinç pilavını tam kıvamında ve tane tane pişirebilmek için, Carrefour Jasmine Pirinç 1 kg tüketiciye sunuluyor. Özellikle pilavda mükemmel sonuç veren ürün, pirincin kullanıldığı diğer yiyeceklerde de kalitesini ortaya koyuyor. Bir kilogramlık güvenilir ambalajında uzun raf ömrüne sahip. Tarladan sofraya kadar, en doğal yöntemlerle, katışıksız, suni madde barındırmayan bir içerikle geliyor.
CarrefourSA raflarında Pirinç reyonunda satışa sunulan ürün, kavrulmaya ihtiyaç duymadan iyi bir pilav yapmak için ideal. Sade haliyle lezzetli olduğu gibi, patlıcan, bezelye, havuç gibi çeşitli sebzelerle çeşni katıldığında doyumsuz tatlara dönüşüyor. Çorbalarda, dolma harçlarında, büryanda ürün tam istenen lezzeti sunuyor. Organik özelliği sayesinde zengin besin değerleri içeriyor. Az yağlı pişirildiğinde fazla kalori içermeden iyi beslenmeyi destekliyor. Siz de ürünle mutfağınızda en güzel yemeklere hayat verebilir, yapışmayan leziz pilavlar, sütlaçlar pişirebilirsiniz. Ailenizin keyifle paylaşacağı sofralar kurabilirsiniz.
Etli, kıymalı yemeklerden zeytinyağlılara kadar tüm çeşitlere en güzel şekilde eşlik eden pilavlar hazırlamak, hem sevdiklerinize hem konuklarınıza kaliteli sofralar kurmak için ürünü hemen alışveriş sepetinize ilave edip kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: