Carrefour Kağıt Havlu 6'lı

Carrefour Kağıt Havlu 6'lı
Ürün Kodu: 279697

SATIŞ FİYATI:
6,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Carrefour Kağıt Havlu 6'lı
Bulunduğunuz ortamların hijyenini sağlamak için Carrefour kağıt havluyu tercih edebilirsiniz. Kolay kullanımlı Carrefour kağıt havlusu siz ve sevdikleriniz için kolay, hijyenik ortamlar ve pratik çözümler sunar. Koparılabilir yaprakları sayesinde kağıt havlularınızı kolayca kullanabilirsiniz. Kolayca kullanımlı kağıt havlular ile mutfağınızda, ofisinizde ve bulunduğunuz diğer ortamlarda karşılaştığınız aksilikleri kolayca temizleyebilirsiniz. Ufak su dökülmelerinde, kişisel temizlikte, eşya ve mobilyalarınızın temizliğinde pratik kullanımlı kağıt havlu kullanabilirsiniz.
Temiz, hijyenik ortamlarda bulunmanız sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Banyolarda ve mutfaklarda kullandığınız havlular sık değiştirseniz bile nemli kaldıkları için bakteri taşırlar. Bu yüzden banyo ve mutfaklarda hijyeninizi sağlamanız için pratik kullanımlı kağıt havlu tercih etmenizi öneririz. Mutfağınızda elinizde yıkadığınız bulaşıkları kağıt havlu ile kurulayarak su lekelerinin oluşumunu önleyebilirsiniz. Banyonuzda ise misafirlerinizin kullanımı için kağıt havlu tercihiniz daha hijyenik çözüm olacaktır. Pratik kullanımlı kağıt havlular ile banyo mutfaklarda kendinize has hijyen çözümleri üretebilirsiniz.
Kolay kullanımlı, emici özellikli ve hijyenik havlu kağıt ihtiyacınızı Carrefour markası ile uygun fiyata karşılayabilirsiniz. kağıt havlu bölümünde bulabileceğiniz Carrefour Kağıt Havlu 6'lıyı denemek için sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: