Carrefour Kakaolu Helva 500 g

Carrefour Kakaolu Helva 500 g
Ürün Kodu: 453566

SATIŞ FİYATI:
6,90 KDV DAHİL
AD
Carrefour Kakaolu Helva 500 g

Sofralarınızın geleneksel tatlısı Carrefour Kakaolu Helva'yı, CarrefourSA tahin, pekmez, helva reyonunda bulabilirsiniz. Yıllardır Türk mutfağının en sevilen ve en çok tüketilen tatlılarından biri olan helva, içerdiği tahin sayesinde çok besleyici bir tatlı alternatifi sunmaktadır.

Kakaolu helvayı yemeklerin üzerine tatlı olarak servis edebileceğiniz gibi ara öğün olarak da tercih edebilirsiniz. Carrefour helva, içerdiği tahin sayesinde bir ara öğünün sahip olması gereken tüm besleyici ve enerji verici özellikleri barındırıyor.

500 gramlık paketler halinde satılan Carrefour Kakaolu Helva, uzun süre tazeliğini muhafaza etmesiyle de tercih sebebi oluyor. Özellikle balık sofralarının ve soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez tatlısı olan helva çocuklar için de oldukça iyi bir enerji kaynağı ve çok iyi bir beslenme saati öğünü olarak öne çıkıyor.

En geleneksel tatlılardan biri olan helva, son yıllarda değişik tariflerle de karşınıza çıkıyor. Özellikle helvayı kuruyemiş ve meyvelerle beraber fırınlayarak tüketmek, yeni tatlı alışkanlıkları arasında yer alıyor. Eğer siz de Carrefour kakaolu helvanın tadına varmak ve besleyici bir tatlı keyfi sürmek isterseniz, ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: