Carrefour Mısır Yağı 5 lt

Carrefour Mısır Yağı 5 lt
Ürün Kodu: 378943

SATIŞ FİYATI:
27,45 KDV DAHİL
AD
Carrefour Mısır Yağı 5 lt

Sağlıklı mutfaklarda kullanılan en önemli malzemelerden biri olan yağ seçiminde, kaliteli alternatiflerden biri olarak Carrefour Mısır Yağı 5 lt tüketicinin beğenisine sunuluyor. Beş litrelik teneke kutusunda alıcısına ulaşan ürün, uzun süre çok çeşitli yemeklere eşlik ediyor. Hafif yapısı, kokusuz oluşu ve açık sarı rengi ile ağır yemeklerden kaçınanlar için uygun bir yağ olarak öne çıkıyor. Mısırdan tamamen doğal şekilde elde edilen ürün, içerisinde başka yağlardan herhangi bir karışım ya da suni madde barındırmıyor.

CarrefourSA raflarında Mısırözü Yağı reyonunda satışa sunulan ürün, farklı yemekleri en hafif lezzette tatlandırıyor. Et yemeklerinde kullanılabildiği gibi, etsiz ve kıymasız sebze yemeklerine de tat katıyor. Ürün, çok sağlıklı ve yağını çekmemiş kızartmalar yapmak için de iyi bir seçenek oluşturuyor. Ayrıca, salatalarda rahatlıkla kullanılıyor. Siz de mutfağınızda emek verdiğiniz yemeklerin en lezzetli şekilde hazırlanması ve ailenizin sağlıklı beslenmesi için, rafine mısır yağı ile en güzel sofraları kurabilirsiniz.

Gurur duyacağınız en güzel yemeklerle sevdiklerinize lezzeti yaşatmak için hemen ürünü alışveriş sepetinize ilave edebilir, kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: