Carrefour Pilavlık Bulgur 5 kg

Carrefour Pilavlık Bulgur 5 kg
Ürün Kodu: 379824

SATIŞ FİYATI:
11,50 KDV DAHİL
AD
Carrefour Pilavlık Bulgur 5 kg

Sağlığı lezzet ile buluşturan hububatlardan bulgur, Carrefour Pilavlık Bulgur 5 kg ile güvenli ve bereketli paketinde mutfaklara ulaşıyor. Beş kilogramlık ürün; serin, kuru ve ışık almayan bir yerde saklandığında uzun süre tazeliğini koruyarak kullanılabiliyor. Tarladan sofralara kadar doğal yöntemlerle işlenerek ulaşan, suni hiçbir katkı maddesi içermeyen bulgur, organik yapısıyla yüksek enerji veriyor. Ürün, hem pilavı, hem de diğer yemeklerdeki kullanımı ile mutfağın temel gıda maddelerinden biri olarak öne çıkıyor.
CarrefourSA raflarında Bulgur reyonunda satışa sunulan ürün, çeşitli vitaminler ve protein içeriyor. Vücudun direncini artırıyor, bağışıklığı güçlendiriyor. Özellikle az yağlı pilav olarak pişirildiğinde, form tutmayı kolaylaştıran, diyeti destekleyen sağlıklı bir öğüne dönüşüyor. Sade hazırlanan bulgur pilavının yanı sıra, domates, biber, patlıcan gibi sebzelerle zenginleştirerek nefis pilavlar pişirilebiliyor. Kırmızı ve beyaz et yemeklerinizin, zeytinyağlılarınızın yanında siz de ürünle sofranızı tamamlayabilirsiniz. Keyifli yemek masalarını aynı zamanda sağlıkla donatabilirsiniz.
Beslenme düzeni içerisine hububatın faydalarını katmak, mutfakta geleneksel malzemelerle yaratıcı buluşlara yer açmak için ürünü hemen alışveriş sepetinize ilave edebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: