Carrefour Tahin 760 g

Carrefour Tahin 760 g
Ürün Kodu: 254132

SATIŞ FİYATI:
13,90 KDV DAHİL
AD
Carrefour Tahin 760 g


Hem sağlığına hem de damak tadına düşkün olanların vazgeçemediği tahin, pekmez & helva reyonlarında sizleri bekliyor. CarrefourSA Tahin, tüm ailenize yetecek şekilde 760 gramlık paketler halinde satışa sunuluyor.

Susamın sayısız faydalarını eşsiz lezzetle birleştiren Carrefour tahin, hem efsanevi tahin-pekmez ikilisinin bir parçası, hem de birçok Türk mutfağı tarifinin sihirli dokunuşu olarak alışveriş listenizin değişmez parçalarından birini oluşturuyor. Özellikle kışları, her yaştan aile ferdinin ama özellikle de çocukların enerji ve güç sağlayıcı özelliğinden dolayı tüketmesi önerilen tahin, ister pekmez eşliğinde ister diğer tariflerde sofranıza konuk oluyor.

Tahinli lezzetlerle hazırlayacağınız sofralarda ailenize, misafirlerinize ve tüm sevdiklerinize sağlıklı, besleyici ve tadı akılda kalıcı tabaklar sunabilirsiniz. Tahinli çöreklerle unutulmaz çay saati sofraları, tahini nohutla birleştirerek hazırlayacağınız humus tabakları ile lezzetli akşam yemeği menüleri oluşturabilirsiniz. Üstelik falafel gibi dünya lezzetlerini denemek isterseniz ya da değişik soslar hazırlayarak misafirlerinizi büyülemek isterseniz de tahini tercih edebilirsiniz.

Yüksek besin değeri ve damaklarda yer etmiş tadı sayesinde yediden yetmişe herkesin severek tükettiği Carrefour tahini hemen sepetinize ekleyerek mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: